Jak sprawdzić czy żona mnie zdradza?

kobieta i mężczyzna

W przeprowadzonych kilka lat temu badaniach CBOS do zdrady przyznało się 42% Polaków. Częściej zdradzają mężczyźni, aczkolwiek liczba niewiernych kobiet wzrasta. Jeśli obawiasz się o szczerość Twojej partnerki możesz poszukać dowodów na zdradę żony. Od czego zacząć?

Symptomy zdrady

Dowodów na zdradę żony można doszukiwać się poprzez uważne obserwowanie jej zachowania, a szczególnie zachodzących w nim zmian. Kobiety to zwykle osoby bardzo emocjonalne, w związku z czym ich działania mogą zasugerować Ci, że w związku nie zawsze są szczere.

Jak sprawdzić czy żona mnie zdradza? Jeśli Twoja bardzo rozmowna wcześniej żona nagle stała się milcząca i nie ma ochoty opowiadać, co robiła przez cały dzień może to być niepokojący sygnał, podobnie jak brak chęci do wspólnego spędzania czasu. Kobieta, która nagle z ochotą i bardzo często wychodzi gdzieś sama, może szukać innego towarzystwa. Symptomem zdrady może być także to, że Twoja partnerka nagle stała się bardzo miła i często robi Ci niespodzianki lub kupuje prezenty – może to być wynikiem wyrzutów sumienia spowodowanych niewiernością.

 

Dowody zdrady i nowoczesna technologia

Wielu mężczyzn boryka się z podejrzeniem niewierności, jednakże brak im dowodów na zdradę żony. Boją się także zapytać wprost, z obawy przed oskarżeniem o brak zaufania lub wzbudzeniem w swojej drugiej połówce większej ostrożności (tym samym trudniej będzie zdradę udowodnić). Jeśli masz przeczucie i potrzebujesz dowodu na zdradę żony możesz skorzystać z kilku sposobów.

Pierwszym z nich jest powszechnie wykorzystywane samodzielne sprawdzania telefonu czy komputera wybranki – do takiego działania przyznaje się aż 45% osób i to nie tylko tych, którzy obawiają się zdrady. Sprzęt elektroniczny może dostarczyć niepodważalnego dowodu na niewierność. Przyda się on w przypadku chęci wystąpienia o rozwód z orzeczeniem winy.

Drugi sposób sprawdzania wierności partnera to skorzystanie z usług profesjonalnego biura detektywistycznego. Pracownicy takiej firmy są w stanie udowodnić zdradę nawet najbardziej ostrożnych osób, a stronie pokrzywdzonej dostarczą pakiet niepodważalnych dowodów.

Osobom zdradzanym z pomocą przychodzi także nowoczesna technologia. W Internecie lub sklepach stacjonarnych można za niewielkie pieniądze kupić szereg gadżetów zastępujących detektywa. W sprzedaży są na przykład dyktafony w formie pendriva, które można podrzucić do torebki lub samochodu, programy komputerowe śledzące każdy ruch w sieci czy też spyphony, za pośrednictwem których śledzić można wszystkie rozmowy i smsy żony. Nowością na rynku są testy wierności, pozwalające sprawdzić, czy wracająca z delegacji żona zdradziła nas w ciągu ostatnich 72 godzin.

 

Miecz obosieczny

Przygotowując się do akcji poszukiwania dowodów na zdradę żony musisz jednak pamiętać o tym, że Twoje wybranka może być absolutnie niewinna. W takiej sytuacji – kiedy kobieta dowie się o Twoich działaniach – będzie miała szereg uzasadnionych pretensji, gdyż zaufanie w związku to jedna z jego bardzo ważnych cech. Zastanów się więc, czy Twoje podejrzenia nie są przypadkiem bezpodstawne, a dopiero potem szukaj na nie potwierdzenia.