Oczyszczacz Philips Dual Scan AC3059/50

sypialnia

Jak ważne są oczyszczacze powietrza w dobie powszechnego smogu, nikomu wyjaśniać nie trzeba. Warto jednak wybrać sprzęt gwarantujący najlepszą jakość tego, czym zamierzamy później oddychać. Jesienią 2019 roku Philips zaprezentował nowy oczyszczacz AC3059/50. Jest to nowy model serii 3000i. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o pomieszczeniach wielkości ok. 48 m².

Filtracja powietrza w oczyszczaczu Philips Dual Scan AC3059/50

Najważniejsza jest filtracja zanieczyszczeń, dlatego oczyszczacz powietrza Philips AC3059/50 wykorzystuje niezawodny trójetapowy system filtracji VitaShield IPS składający się z filtra cylindrycznego NanoProtect 3 w 1. Ten filtr łączy w sobie 3 filtry. Są to:

  • filtr wstępny, który zatrzymuje większe zanieczyszczenia,
  • filtr HEPA, który wychwytuje pył zawieszony, alergeny i inne cząsteczki stałe,
  • filtr węglowy, który ma za zadanie pochłaniać szkodliwe gazy, w tym LZO (np. formaldehyd) i neutralizować brzydkie zapachy.

Tryb pracy i eksploatacja

 Oczyszczacz pracuje w trzech trybach: automatycznym, nocnym i turbo. Inteligentny tryb automatyczny wykorzystuje działanie dwóch pracujących jednocześnie czujników, które wykrywają cząsteczki pyłów i gazów oraz alergeny. Poza tym urządzenie wykorzystuje system obiegu powietrza 3D ze spiralnym wylotem powietrza. O aktualnej jakości powietrza informuje aktywny wyświetlacz. Pokazuje poziom pyłów PM2,5, gazu i IAI – alergenów. Wyświetlacz – oprócz danych liczbowych – jest wyposażony w kolorystyczny wskaźnik jakości powietrza. Niebieska barwa oznacza dobrą jakość, a czerwona – bardzo zły stan powietrza. Oczyszczacz informuje też o bieżącym stanie filtra.

Oczyszczacz Philips Dual Scan –  dla dobrego snu

Oczyszczacz Philipsa posiada czujnik, który reaguje na natężenie światła. Dzięki temu dostosowuje poziom podświetlenia wyświetlacza do warunków panujących w pomieszczeniu – w nocy oczyszczacz wyłączy podświetlenie wyświetlacza. Urządzenie może być sterowane zdalnie dzięki aplikacji Air Matters. Produkt posiada blokadę rodzicielską.

Idealny oczyszczacz powietrza do domu i do biura

Oczyszczacz powietrza Philips AC3059/50 idealnie sprawdza się jako oczyszczacz do pracy i do domu. Nowoczesny design sprawia, że urządzenie możemy bardzo łatwo wkomponować w różnej aranżacji. Łatwość obsługi i skuteczność działania sprawiają, że zakup tego urządzenia to doskonała decyzja.