Kurtka i płaszcz najlepsze na jesień i zimę

męska, jesienna kurtka

Coraz chłodniejsze październikowe poranki i wieczory to oczywisty sygnał, że najwyższy czas, aby kupić ciepłą kurtkę czy też płaszcz. Takie w swojej kolekcji jesień/zima 2016/2017 oferuje polska marka odzieżowa VISTULA.

Jak wybrać jesienną kurtkę?

Dobrą kurtkę na jesień i zimę powinna przede wszystkim chronić nas przed zmiennymi o tej porze roku warunkami atmosferycznymi. To nie tylko chłód, ale też deszcz, a później również śnieg. Kurtka z odpowiednich materiałów zapewni nam nie tylko ciepło, ale też komfort i wygodę użytkowania. Uszyta w zgodzie z obowiązującymi trendami modowymi sprawi, że z przyjemnością będziemy się w niej pokazywać.

 

Kolekcja jesień / zima

VISTULA w swojej najnowszej kolekcji jesień/zima oferuje kurtki w różnych stylach, co sprawi, że każdy chcący dobrze ubrać się mężczyzna, pragnący jednak zachować przy tym swój indywidulany styl, znajdzie coś dla siebie. Warto wyróżnić kilka z nich. Mamy tu zatem casualowe kurtki puchowe w kolorze grantowym oraz odcieniu wojskowej zieleni. Na zewnątrz uszyte z odpornej poliamidowej tkaniny, a wypełnione puchem kaczym i pierzem sprawią, że nie straszne będą nam niskie temperatury. Dobrze chronić nas będą przed wiatrem kurtki wykonane z owczej skóry. W 100% naturalna tkanina zapewnia komfort użytkowania i dobry wygląd. W jesienno-zimowej kolekcji VISTULI nie mogą zabraknąć także modnych kurtek pikowanych. Taka kurtka to klasyka mody męskiej wywodząca się z Wielkiej Brytanii. Projektanci VISTULI przygotowali na ten sezon kilka modeli tego typu kurtek. Wśród utrzymanych w stonowanych kolorach granatowym i szarym wyróżnia się kurtka w kolorze czerwonym.

 

Najnowsze kolekcje płaszczy

Najnowsza kolekcja VISTULI to także kilka rodzajów płaszczy. Możemy tu znaleźć dwurzędowy, granatowy płaszcz z wełny wzmocnionej sztucznymi włóknami – klasyk mody męskiej. Godnym uwagi jest kolejny płaszcz, wykonany z wełny o oryginalnym odcieniu granatowo-szarego melanżu. Niezdecydowanym na płaszcz lub kurtkę polecić można budrysówkę – kurtkę z kapturem z tkaniny.

 

VISTULA niezdecydowanym daje również inny wybór. Przy zakupie płaszcza, kurtki lub marynarki z najnowszej kolekcji jesień/zima drugi tego typu produkt otrzymamy gratis. Dlatego nie musimy już stawać przed dylematem kurtka czy płaszcz. Dzięki VISTULI możemy mieć obydwie rzeczy w tym samym sezonie. Klasyczny płaszcz do pracy i czerwona pikowana kurtka na weekend? Czemu nie!