Koszulki z nadrukami – idealny prezent na każdą okazję

nadruk na męskiej kurtce

Wybór prezentu niestety nie należy do najłatwiejszych obowiązków. Jeżeli właśnie stoisz przed wyzwaniem zakupu prezentu dla swoich najbliższych, być może spersonalizowana koszulka to właśnie strzał w dziesiątkę.

Nadruki na koszulkach

Koszulka z nadrukiem to pomysł na oryginalny i spersonalizowany prezent. Dzięki nieograniczonym możliwościom nadruku, możesz sprezentować swoim najbliższym wspaniałą niespodziankę.

W zależności od okazji oraz tego jak dobrze znasz osobę, której chcesz przekazać prezent, możesz zadbać o przygotowanie naprawdę oryginalnego prezentu.

Piżama z humorystycznym nadrukiem? Taki prezent może z pewnością wywołać dużo uśmiechu i pozytywnych wspomnień. Na Twojej liście obowiązkowych prezentów z pewnością nie może zabraknąć wygodnych bluz z oryginalnymi nadrukami, czy klasycznych koszulek z oryginalnym napisem. Nie wiesz co kupić swoim znajomym na prezent? Zainspiruj się naszymi pomysłami.

Najlepszy prezent na różne okazje

Nadruk na koszulkach doskonale sprawdza się na różnorodne okazje. Jeżeli chcesz zaskoczyć jubilata oryginalnym i spersonalizowanym prezentem, to zakup koszulki będzie idealnym wyborem. Koszulka to doskonały prezent na takie okazje jak:

 1. Walentynki
 2. Dzień Kobiet
 3. Dzień Babci i Dziadka
 4. Urodziny i imieniny
 5. Jubileusze
 6. Eventy firmowe
 7. Prezenty świąteczne na Boże Narodzenie i Święta Wielkanocne
 8. Dzień Matki i Dzień Ojca
 9. Ślub
 10. Wieczory kawalerskie.

Dzięki możliwości 100% indywidualizacji nadruku i przygotowaniu unikatowego projektu graficznego, możesz stworzyć niepowtarzalną i jedyną w swoim rodzaju koszulkę, która z pewnością zachwyci obdarowanego.

Modne nadruki na koszulkach

Co można nadrukować na koszulce?  Właściwie każdy tekst, grafikę zgodnie z indywidualnym zamówieniem Klienta.

 • Nadruki jubileuszowe (połączone z wiekiem solenizanta, specjalne życzenia, świeżo upieczony magister)
 • Nadruki na wieczory kawalerskie (don’t marry be happy, ostatni wieczór na wolności, uwaga! Marcin się żeni, game over).
 • Proste teksty dla konkretnych osób: super tata, super mama, szef kuchni, najlepsza babcia na świecie, świeżo upieczony kierowca,
 • Modne nadruki – wykorzystujące popularne hasła i slogany, takie jak Keep Calm and…, Ciemna strona mocy, True story,
 • Nadruki związane ze specyfiką zawodu lub stanowiska pracy, typu: Trust me, I’m an architect, Urodzona kierowniczka,
 • Koszulki prezentujące emocje np. 3,2,1 FOCH, mała złośnica.

Jedynym ograniczeniem w zakresie personalizacji nadruku jest tylko wyobraźnia Klienta. Dlatego też zachęcamy do tego, aby wybrać nadruki, które dobrze kojarzą się naszym przyszłym obdarowany, dzięki temu satysfakcję obdarowanego mamy gwarantowaną.

Najwyższa jakość nadruku

Wybierając drukarnię, której zlecimy wykonanie nadruku, warto skorzystać z oferty doświadczonej drukarni, która dysponuje wysokiej jakości sprzętem. Taką drukarnią z pewnością jest Kadok, który od lat tworzy niepowtarzalne projekty nadruki na koszulkach dla mieszkańców Gdańska, Gdyni i całego Pomorza.

Kadok oferuje nadruku w kilku technologiach:

 1. Flex-flock – umożliwia wykonanie znakowania na nietypowych materiałach. Nadruk jest bardzo dokładny, a dodatkowo można zamówić koszulki nawet od 1 szt.
 2. Sublimacja – ten rodzaj nadruku znajduje powszechne zastosowanie przy odzieży sportowej. Nadruk jest wgrzewany w tkaninę, dzięki czemu jest on niemal niewyczuwalny
 3. Sitodruk – tradycyjna metoda nadrukowywania odzieży, która zapewnia wysoką trwałość i precyzję nadruku. Ze względu na złożoność procesu nadruku, minimalne zamówienie to 50 szt. nadrukowanej odzieży.