5 pomysłów na organizacje wieczoru kawalerskiego

alkohol

Tradycji musi stać się za dość i wieczór kawalerski musi się odbyć.  Jak przygotować wieczór kawalerski, żeby Pan młody zapamiętał go na długo? Ten wieczór należy tylko do mężczyzn i to oni rządzą miastem! Chcesz zaplanować jakieś nietypowe atrakcje dla pana młodego? Oto kilka pomysłów, aby stał się niezapomniany.

Gdzie zorganizować wieczór kawalerski ?

To już zależy tylko i wyłącznie od naszej wyobraźni no i oczywiście zasobności portfela. Ten jedyny wieczór w swoim życiu Pan młody, może spędzić na przykład na tropikalnych wyspach czy ekskluzywnym klubie. Wieczór kawalerski musi na długo utkwić w pamięci, więc musi być niezwykły, a taki będzie na przykład spędzony w ulubionym czy wymarzonym miejscu przyszłego męża. Miejsc taki może być kilka, a nawet kilkanaście. Dlatego też ogromny problem mają na głowie osoby, które taki właśnie wieczór organizują. Poniżej znajdziesz 5 pomysłów na organizację wieczoru kawalerskiego, o którym będzie się pamiętać całe życie.

Wieczór kawalerski na sportowo

Jeśli główny bohater wieczoru kawalerskiego jest pasjonatem sportu, możemy zorganizować imprezę w sportowym stylu. Zarówno w sposób aktywny jak i bierny. Możliwości jest cała masa. Zorganizować, można na przykład wypad na słynnego już paintball, gdzie w sposób aktywny spędzi się ten wyjątkowy wieczór. Natomiast jeśli kawaler jest fanem sportów walki, można zabrać go na jakąś szczególną galę tych sportów. Równie interesujące, może być wypad na wyścigi samochodowe czy rajd. Kolejnym bardzo dobrym pomysłem są gokarty, w czasie tak spędzanego wieczoru, można urządzić wyścigi z kolegami. Warto także pomyśleć nad meczem ulubionej drużyny piłkarskiej czy siatkarskiej.

Wieczór kawalerski z konkursami

Spędzanie tych kilku lub kilkunastu godzin, może być nie tylko przyjemne, ale także może obudzić w uczestnikach ducha rywalizacji. Sposobem na to będzie zorganizowanie konkursów, zarówno tych w których tle będzie alkohol jak i inne nagrody. Oczywiście, można usiąść czy konsoli i grać w swoją ulubioną grę. Jednak można także urządzić zawody w piciu piwa na czas, wówczas należy pamiętać o rozsądku. W końcu wieczór kawalerski warto pamiętać.

Wieczór kawalerski tradycyjnie w klubie

Jest to chyba najczęściej spotykana forma spędzania tych wyjątkowych chwil. Wypad do ulubionego klubu gdzie przy drinkach i dobrej muzyce, można także porozmawiać ze znajomymi nie jest wcale najgorszym i najnudniejszym sposobem. Wieczór taki można uatrakcyjnić na przykład poprzez różne zakłady barowe czy konkursy taneczne. Bardzo atrakcyjnym pomysłem będzie także zaproszenie ulubionego celebryty czy animatora takich wydarzeń. Jednak to już troszkę bardziej kosztowna inwestycja. Ciekawą atrakcją będzie także zorganizowanie pokazu barmańskiego oczywiście z degustacją. A co chyba dla panów najfajniejsze, do klubu można się udać jakimś ciekawym pojazdem zamiast zwykłym tramwajem.

Wieczór kawalerski  niezwykła domówka

W domu również można się dobrze bawić. Jednym ze sposobów, oczywiście w sezonie letnim jest zorganizowanie grilla, podczas którego przy smakołykach z rusztu można powspominać stare dobre czasy. Kolejnym pomysłem jest zorganizowanie letniego kina w ogrodzie. Przy pomocy rzutnika i ekranu wspólnie z przyszłym Panem młodym można obejrzeć ulubiony film. W sezonie zimowym taką atrakcję można zorganizować we własnym salonie. Warto także zastanowić się nad zorganizowanie zwykłej domówki gdzie przy przekąskach i dobrych napojach można miło spędzić czas ze znajomymi.

Wieczór kawalerski za miastem

Wieczór kawalerski, warto także spędzić po za granicami miasta. Dzięki temu, że nasz kraj dysponuje nie tylko górami, ale i morzem to istnieje cały wachlarz możliwości. Jednym z nich jest na przykład zdobycie danego szczytu polskich gór, a następnie w górskim schronisku odpocząć. Nad morzem, również nie można się nudzić w tak wyjątkowy wieczór. Spędzić czas, można na plaży, czy też uprawiając sporty morskie jak na przykład żeglarstwo. Warto także pomyśleć o tradycyjnych możliwościach jak pływanie czy rejs statkiem. A wieczorem po aktywnym spędzeniu czasu nad Bałtykiem można udać się nadmorskich klubów.

Wieczór kawalerski bez najmniejszych wątpliwości jest takim momentem, który warto zorganizować w taki sposób, aby na zawsze pozostał w pamięci. Jednak warto go przeżyć w rozsądny i bezpieczny sposób. Pożegnanie stanu kawalerskiego jest już swego rodzaju tradycją, którą warto celebrować i kultywować.

 

Natalia Eron